, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Solární systémy

Solární technika u nás je stále více žádaná od zákazníků, přestosenedá říci, že se plně využívá.Slunce,jako zdroj,mánevyčerpatelnou energii,kterou lze uplatnit pro ohřev vody úplně zdarma a přitom nemá žádný neblahý dopad na životní prostředí. Sluneční záření dopadá na celou plochu naší republiky a tudíž jej lze velmi dobře využít. 70% dopadajících paprsků připadá na období duben – září a 30 % zbývá na říjen – březen.

Dodáváme a montujeme  kolektory špičkové kvality od renomovaného rakouského výrobce,které postaveny do cesty slunečnímu záření,mohou předat až 60 % energie přeměněné v teplo které je odvedeno pomocí čerpadla zásobníku TUV( bojleru), kde kapalina z kolektorů předává svou energii a tím ohřívá užitkovou vodu. Sluneční energii lze využít také k přitápění ústředního topení nebo ohřevu bazénu.

Ohřev teplé vody                                              Ohřev teplé vody a bazénu                     Ohřev teplé vody a vytápění

 

Vzhledem k tomu, že toto velké množství energie je zadarmo čerpána ze Slunce ,stojí o tomto solárním systému uvažovat  už při návrhu tepelného zdroje do novostaveb,nebo při rekonstrukci stávajícímu systému. Na stávající rozvod  provádíme návrhy instalace tak,  aby náklady na provoz domácnosti byly co možná nejnižší a protože  neustále dochází k zdražování energií,se tato možnost ukazuje jako vysoce perspektivní s rychlou návratností vložených finančních prostředků.

Kombinace využití sluneční energie a státních dotací dovoluje pořídit si nejlevnější energii za opravdu výjimečných podmínek a s rychlou návratností.

PROVEDENÍ SOLÁRNÍCH SYSTÉMU ZAHRNUJE:

 

  • NÁVRH – Provedeme zaměření, vypracujeme vhodný návrh . Připravíme smlouvu a stanovíme předběžnou cenu zakázky a termín realizace. DPH celé zakázky s montáží je pro bytové domy, rodinné domy a byty 10%.
  • DODÁVKA MATERIÁLU – V oblasti naší působnosti Vám veškeré potřebné součásti a zařízení dodáme zdarma na místo určení. Kvalitu výrobků podložíme certifikáty od výrobce.
  • MONTÁŽ – Montáž provádíme v dohodnutých  termínech a je brán zřetel na pohodlí zákazníka. Veškeré práce a materiál podléhají zákonné záruční lhůtě,kterou lze pravidelnými autorizovanými servisy u komponentů prodloužit.
  • SERVIS – Na solárních systémech provádíme servisní činnost, včetně odstavení z činnosti a uvedení do činnosti při sezónním provozu.

Kupte si doporučené sestavy a jednou provždy vyřešíte náklady na ohřev teplé vody.

Partneři

Litujeme, ale nemáte nainstalován nebo povolen Flash Player

view
2009 - Všechna práva vyhrazena www.bzekoinstal.cz Copyright © 2024